Ensar KURT

Bilgisayara, elektroniğe, mekaniğe, yazılıma olan ilgim merakım 12-13 yaşlarında başladı. Ortaokul ve Lise boyunca yaptığım çalışmalar aldığım takım ile çalışma ve girişimci ruhumu ortaya çıkardı. Liseye geçtiğimde arkadaşlarımla 1,5 yıllık araştırma süreci sonunda okulumuzda bir teknoloji ve proje(takımı) kulübü kurduk.

Hayatımın geri kalanında var olanları kullanmak yerine onları kendim var etmeyi ve olanları geliştirmeyi; ve tüm bunları başarmayı hedefliyorum. Geliştiren , sorumluluk bilincinde yeni fikirler üretip yenilikleri takip ederek ülkemizi dünyada teknoloji alanında lider ülkeler arasına taşımak için çaba gösteren geleceğin mühendisleri arasında olmayı istiyorum.

Ben Ne Yapıyorum ?

E-Ticaret

Globalleşen dünyada E-Ticarete girerek satışlarınızı artırmak ve bu sonsuz dünyada yer edinmek isteyenler için bu süreci hem danışmanlık hemde yazılım desteği olarak yürütüp size anahtar teslim bir e-ticaret sitesi veya pazar yeri mağazası teslimi yapmaktayım.

Web Yazılım

İstenilen herhangi bir ihtiyacı karşılayacak, hayatı kolaylaştıracak web yazılımları veya ihtiyaca göre özel kodlanmış web siteleri yapmaktayım.

Mobil Uygulama

Kullanıcının isteğine özel Android & IOS Mobil Uygulama tasarlayıp geliştirebilir; aynı zamanda isteğe özel olarak uygulamayı Apple Store ve Play Store'da yayınlamaktayım.

Wordpress

Hosting & Sunucu seçimi ve yapılandırmasından başlamak üzere, istenilen özelliklere uygun tema ve pluginlerin belirlenmesi ve gerekli özelleştirme ve konfigürasyonların yapılması ile birlikte test ve yayınlama süreçleri de dahil olmak üzere tam kapsamlı web sitelerini hazırlamaktayım.

Görüşler

Müşteriler